Poznejte nový styl vašeho domova s plisé

plise

Stínící technika – praktická i pěkná


Ačkoli jsou žaluzie zdaleka nejpopulárnější volba stínící techniky, tak existuje celá řada dalších možností, které si nakonec možná oblíbíte ještě víc. Zvláště hledáte-li změnu, měli byste sáhnout po něčem trochu jiném. Díky plisé můžete objevit širokou škálu designů a možností. Vyhoďte svoji starou stínící techniku a vyměňte ji za nové a moderní plisé, díky kterému můžete vaším interiérem skutečně otřást.


Plisé


Plisé je unikátní skládaná stínící technika, která v poslední době nabírá na populárnosti. Plisé má celou řadu výhod a hodí se jak do rodinných domů, tak do bytů. Nejčastěji se instalují na jižní stranu nebo do zimních zahrad, kde se jejich design ještě podtrhne. Většina textilií používaných k výrobě plisé obsahuje hliníkovou reflexní vrstvu, která zabraňuje blednutí materiálu v důsledku působení UV záření, které zároveň odpuzuje. UV záření se tak nedostává do místnosti a nedochází ani k poškození či blednutí nábytku.


Plisé od ARCO interiér


ARCO interiér provádí zaměření, výrobu, montáž i servis plisé. Nabízí mnoho typů plisé na všechna okna včetně střešních oken, pro které se plisé také výborně hodí. Díky své struktuře funguje plisé i jako dodatečná tepelná izolace. V zimě zabraňuje odvodu tepla z místnosti a v létě velmi účinně izoluje místnost od pronikajícího tepla. Ovládání je možné pomocí řetízku, provázku, motůrku, tyčky nebo ručně.