Vestavěné skříně na míru vám i vašemu domovu

vestavěné skříně

Variabilita vestavěných skříní

Vestavěné skříně mohou být velké jako celá šatna a zrovna tak malé jako klasická skříň. Jejich různorodost nezná téměř hranic. To nejlepší na nich je, že efektivně šetří prostor, který zároveň ve velmi organizované formě nabízejí a navíc vypadají stylově. Ideální jsou vestavěné skříně na míru, které vám mohou ušetřit mnoho prostoru tím, že využijí prostor jinak špatně využitelný. Zapomeňte na klasický kvádrovitý tvar skříně. Vestavěné skříně na míru mohou zaplnit prostor u skosených střech, pod schodama nebo na jiných špatně přístupných místech. Vhodné jsou i do malých prostor, kde pomáhají řešit právě problém s málo místem.

Organizace vestavěné skříně

I vestavěná skříň na míru se může stát neužitečnou, pokud si dopředu nerozmyslíte její organizaci. Kromě toho jak skříň zapadá do interiéru, je toto na ní v podstatě ta nejdůležitější věc. Jelikož jsou vestavěné skříně spíše dražší záležitostí, rozmyslete si předem jejich uspořádání. A jak na to? V první řadě zvažte, co budete do vestavěné skříně ukládat. Například vestavěná skříň v ložnici, kam se často také pořizuje, slouží zpravidla pro ukládání oblečení. V takovém případě se zamyslete jaký druh oblečení máte. Máte mnoho věcí pro pověšení na ramínka? Pak oceníte větší prostor na závěsných tyčích. Máte mnoho drobností pro uložení do samostatných zásuvek? Abyste vestavěnou skříň mohli využít na plno, musíte vědět, co a jak do ní uložíte ještě před tím, než k tomu opravdu dojde. Počítejte i s velikostí oblečení. Je dlouhé, krátké? Bylo by škoda, aby dlouhé šaty nemohly vyset celé, ale pověšené halenky si zas hravě vystačí jen s polovinou místa.

Vestavěná skříň na míru

Vaše problémy s malým prostorem může jednoduše vyřešit jedna dobře organizovaná vestavěná skříň na míru. Podívejte se na vestavěné skříně od kvalitních výrobců, kteří kromě svých zkušeností vám nabídnou i širokou škálu možností.