Vybíráme rolety do bytu

Rolety nás chrání před nenechavými slunečními paprsky i před zvědavými pohledy sousedů či kolemjdoucích. Kromě toho jsou významnou součástí našeho interiéru.

Rolety chrání a dotvářejí interiér  
Na rozdíl od holandského prostředí je pro nás bydlení bez záclon naprosto nepředstavitelné. Moderní alternativu klasických látkových záclon a případně i závěsů představuje stínící technika, například rolety. Vhodně zvolené rolety do bytu nejenže nás ochrání před zvědavými pohledy zvenčí a sluníčkem, ale také pomáhají zútulnit interiér.    

Roletové alternativy  
Velice rozšířenou alternativu rolet představují látkové rolety, které se vyrábějí v mnoha barevných provedeních, a tak je snadno a vkusně sladíte s tváří každého interiéru. Praktickou vlastností látkových rolet je, že je lze také prát. Mimořádně estetickou alternativu představují římské rolety, které svým moderním a elegantním vzhledem uspokojí všechny majitele nemovitostí, včetně těch nejnáročnějších. Pokud chcete ochránit svá okna zvenčí, řešení nabízejí předokenní rolety – v případě již hotového domu připadá v úvahu varianta provedení pro dodatečnou montáž, které nevyžadují žádné zásahy do domovní fasády.